zaterdag, december 9, 2023
coronainfo

Start woensdagavondwandelingen

Wij starten op woensdag 28 april en eindigen op woensdag 9 september, in totaal 21 avondwandelingen. Afspraak op de parking in de nabijheid van de St.Amandskerk van Hamme-Mille voor komende woensdag. Elke maand starten wij op een andere plaats. Wij vertrekken stipt om 19u in groepjes van 10 personen. Om die reden vragen om jullie op voorhand in te schrijven via mail naar corona@wsp.be

Wij bieden jullie 3 mogelijkheden:

  1. Groep “beginners”: wij wandelen in groep en wandelen maximum 1u tot 1u15min. tegen een zeer rustig tempo. Iedereen kan mee.
  • Groep “wandelaars”: wij wandelen in groep tegen een gematigde snelheid (+/- 4 km) en dit gedurende max. 2 uur zonder tussenstop. Lengte 7 à 8 km.
  • Groep “doorstappers”: tegen een stevig tempo (+/- 5 km/uur) en dit gedurende max 2 uur zonder tussenstop. Lengte 9 à 10 km.